Focení u Jochmanky

Jsem externí fotografka, zaměřuji se na focení svateb, rodin, miminek, zvířat i dětí. Kamkoliv dojet není problém, focení o víkendu samozřejmostí.

O mně

Jmenuji se Jana Jochmanová, ale všichni mě znají jako Jochmanku (aneb jak z nadávky vzniklo pracovní jméno).
Fotografii se profesionálně věnuji od roku 2016, ale již o mnoho let dříve jsem se focení intenzivně věnovala. Stále mě to nesmírně baví, fotím srdcem, přes pocity. Techniku jsem se naučila ovládat intuitivně, neřeším tedy nějaká čísla, to po mně nechtějte :-) Víceméně po celý rok fotím v exteriéru, kde mám zaručené proměnlivé podmínky a tedy pokaždé jinou atmosféru. Mám ráda svobodu, volnost, prostor, možnost svými fotkami vše z tohoto vyjádřit. I z těchto důvodů nefotím v ateliéru. Kamkoliv za vámi ráda přijedu, čas pro mne nehraje roli.

Rodiny

Chcete zachytit okamžiky vašeho života, aniž byste museli křečovitě pózovat? Vyfotím vám obrázky reálného života, na vašich oblíbených místech, třeba i s vašimi zvířecími mazlíčky, zkrátka to, co k vám patří a nač budete při prohlížení fotek rádi vzpomínat.

Newborn

Vaše miminka fotím co nejpřirozeněji, jak je to jen možné. Nefotím je nahatá, pokud to rodiče vysloveně nevyžadují. Samozřejmostí je i společné focení s rodiči, nebo sourozenci. Ráda vyfotím i maminku při kojení, pokud je to její přání.

Focení probíhá u mne doma, anebo přijedu za vámi, abyste nemuseli s miminkem nikam cestovat. Když dovolí počasí, můžeme fotit i venku.

Snažím se maximálně spojit své zkušenosti s vašimi požadavky tak, aby byla výsledná fotografie krásnou vzpomínkou.